Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
WRZOSOWE ZACISZE - Filipow na Suwalszczyznie, Robert Grzeszczyk


Strona Główna »  Poprzednia strona »  OFERTA OGÓLNA

OFERTA OGÓLNA

           Wrzosowe Zacisze to idealne miejsce na wypoczynek i oderwanie się od codziennej rzeczywistości położony w spokojnej wsi Filipów Trzeci w okolicach Doliny Rospudy na tzw. Mazurach Garbatych z dala od miejskich aglomeracji.

    Zapraszamy serdecznie miłośników nurkowania nad położone nieopodal naszej agroturystyki najgłębsze w Polsce Jezioro Hańcza , które słynie z niepowtarzalnych i jedynych w Polsce ścianek i innych skrywanych skarbów.

Organizujemy również spływy kajakowe Rospudą i Czarną Hańczą.

           Nasz dom  posiada najwyższe walory pod względem komfortu przyjmowania gości . Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na  zapewnienie Państwu profesjonalnej obsługi oraz niezapomnianego pobytu. W naszej ofercie znajdą państwo:
  •  pokoje z łazienką,
  •  wyżywienie pochodzące z naszego gospodarstwa ekologicznego (sery, twaróg, mleko, masło, mięso, a także dziczyznę i wędzone ryby min. węgorze na życzenie), a także możliwość własnoręcznego przyrządzania potraw w pełni wyposażonym aneksie kuchennym dla gości.
  •   W budynku jest dostępny Internet WI FI.
      Dom otoczony jest 1ha  ogrodem z altaną, sauną, nowoczesną siłownią & fitness, parkiem brzozowym oraz polem wrzosowym, w którym każdy może odnaleźć miejsce na relaks i wypoczynek.

      Goście mają do dyspozycji łódkę z silnikiem motorowym doskonałą do połowów ryb i odkrywania tajemnic  i skarbów Suwalskich jezior min. Hańcza, Rospuda, Wigry.

© 2010 Wrzosowe Zacisze
 
partner w internecie
slonecznapolska.pl
noclegi